Q+ BUILDING, s.r.o.
dozory

Katalog typových domů

--

Katalog typových rodinných domů

Q+ building s.r.o. spolupracuje s nejvýznamnějším dodavatelem typových projektů rodinných domů v České republice - společností G SERVIS CZ, s.r.o. V přehledu Vám představujeme 20 nejžádanějších rodinných domů. Kliknutím na "celková nabídka" se Vám otevřou stránky společnosti G SERVIS a Vy si budete moci vybrat z více než 500 projektů rodinných domů.
Po kliknutí na obrázek si můžete prohlédnout počítačové vizualizace a půdorysy s výměrami. Projektovou dokumentaci k jednotlivým rodinným domům si můžete koupit v typovém provedení nebo Vám upravíme vnitřní dispozice objektů přesně tak, jak si budete přát. Jakékoli úpravy jsou možné, protože nejdůležitější je, abyste se Vy ve svém novém domově cítili co nejlépe, prakticky a pohodlně. Projekt také můžeme doplnit o zakreslení umístění domu na pozemek a napojení na inženýrské sítě. Výsledkem pak je projektová dokumentace, se kterou můžete zažádat o stavební povolení.
Vyberte si z internetu nebo Vám můžeme poskytnout tištěný katalog.

Aktual
Aktual
Bungalow 11
Bungalow 11
Domino
Domino

Elegant 99
Elegant 99

Fénix
Fénix

Ideal
Ideal
Klassik 103
Klassik 103
Milenium 225
Milenium 225
Perla
Perla
Pluto
Pluto
Styl
Styl
Victoria
Victoria
Bungalow 59
Bungalow 59
Champion
Champion
Galant
Galant
Klassik 125 Brno
Klassik 125 Brno
Kompakt 45
Kompakt 45
Optimal
Optimal
Premier 151
Premier 151
Premier 92
Premier 92

Náročnějším zákazníkům, kteří chtějí ve svém novém obydlí odrazit osobitost a životní styl, nabízíme vypracování architektonického řešení (studie) šitého na míru jejich vizí a představ nebo si mohou vybrat zajímavé rodinné domy z nabídky projektční kanceláře VILLA PROJEKTOVÝ ATELIER,  spol. s r.o., kterou vede pan Jiří Houša (www.atelier-villa.cz).


--

Mapa serveru